• UA

Illustration

Пробам Жерміна Форте №10 Баум Фарм

Суспензії

389 грнфлакон №10

 • Склад: основна речовина: спори полірезистентного штаму Bacillus clausii – 4 х 10^9 КУО

 • Допоміжні речовини: вода очищена

 • Дієтична добавка призначена лише для перорального застосування.Не можна її вводити у вигляді ін’єкцій або яким-небудь іншим способом.

  Лінійка продуктів "Пробам" від BAUM PHARM отримала визнання та нагороду "Панацея" – вищу експертну премію в галузі фармацевтичних досягнень. Цією нагородою провідні фахівці фармацевтичної галузі України відзначили пробіотики "Пробам" в номінації "Препарат РОКУ серед БАДів" чим одноголосно підтвердили як їх високу якість, так і ефективність. Обирайте найкраще для свого здоров'я – "Пробам" від BAUM PHARM.
  Рекомендації щодо споживання: дієтична добавка до раціону харчування – додаткове джерело Bacillus clausii, які зазвичай присутні в кишечнику та не проявляють патогенної активності. Сприяє відновленню кишкової мікрофлори, зміненої у результаті лікування лікарськими засобами, які призводять до дисбактеріозу, сприяє корекції дисвітамінозу, спричиненого застосуванням антибіотиків або хіміотерапевтичних препаратів.
  Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
  Рекомендовано вживати: дітям віком від 3 років та дорослим – 1 флакон на добу впродовж 5-7 днів. Перед застосуванням вміст флакона струсити і приймати нерозведеним або розвести у воді чи іншій рідині (молоці, чаї, апельсиновому соку).
  Спосіб застосування: суспензію необхідно приймати через однакові проміжки часу.Якщо добавку призначено одночасно з антибіотиками, її слід застосувати між двома прийомами антибіотика.Наявність видимих часток у флаконі (внаслідок агрегації спор) не впливає на якість продукту.Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.
  Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту.
  Застереження:дітям до 3 років, вагітним та жінкам в період лактації застосовувати за призначенням та під наглядом лікаря (добову кількість та термін вживання визначає лікар).
  Застереження:дітям до 3 років, вагітним та жінкам в період лактації застосовувати за призначенням та під наглядом лікаря (добову кількість та термін вживання визначає лікар).
  Маса нетто вмісту флакону: 5 мл/ml.
  Строк придатності: 2 роки у нерозкритому флаконі.
  Форма випуску по 5 мл/ml у флаконі; по 10 флаконів, з’єднаних між собою поліетиленовою перемичкою, у касеті; по 1 або 2 касети в картонній коробці.
  Виробник: ААРМЕД ФОРМУЛЕЙШОНС ПВТ. ЛТД. , Сурвей No431/2, Плот No1, Стііл Тоун, Морайя,
  Тал.Сананд, Дист.Ахмедабад, Гужарат, Індія (AARMED FORMULATIONS PVT. LTD. (Mfg. Lic. No. G/28/1748 ) (AN ISO 9001:2015 CERTIFIED CO.) (A GMP CERTIFIED UNIT) Survey No. 431/2, Plot No.1, Steel Town, Moraiya, Tal. Sanand, Dist. Ahmedabad, Gujarat, India).
  Імпортер: ТОВ "Катрін Фарм", Україна, 03037, м. Київ, просп. Валерія Лобановського, буд. 6-А, прим. 133. тел.: +38 (098) 152 13 06.
  moc.liamg%40mraf.nirtak.i
  Замовник: ТзОВ «Представництво Баум Фарм Гмбх», 79052, м. Львів, вул. Широка, 66,
  тел.: +38 (067) 178-41-03. www.baumpharm.de

Вас це може зацікавити

Illustration

Антацитрон

Illustration

Антидот проти отруєння

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.