• UA

Illustration

Йогурт капс. №30 Баум Фарм

Пробіотик

189 грнкапс. №30

 • Склад: ліофілізат пробіотичних бактерій - 4,00х109 : Lactobacillus acidophilus - 1,0х109, Lactobacillus delbrueckii sp bulgaricus – 1,0х109, Streptococcus thermophilus-1,0х109, Lactobacillus rhamnosus - 1,0х109, інулін - 70 мг(mg), 

 • Допоміжні речовини: мікрокристалічна целюлоза, сорбіт (наповнювач), мальтодекстрин, крохмаль картопляний, кальцію стеарат.
  Без ГМО

 • Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення. 

  Рекомендації щодо споживання: може бути рекомендована в якості додаткового джерела молочно-кислих лактобактерій та інуліну (пребіотику), з метою створення оптимальних дієтологічних умов для підтримки нормального балансу шлунково-кишкової мікрофлори та нормального ункціонування шлунково-кишкового тракту, загального зміцнення імунітету організму.
  Спосіб споживання та рекомендована добова кількість: ітям у віці 3-12 років - по одній капсулі/таблетки/саше 1 раз на добу до прийому їжі, дорослим по 1 капсулі/таблетки/саше 2-3 рази на добу до прийому їжі. Якщо дитина або дорослий не може проковтнути капсулу, її вміст необхідно змішати з чайною ложкою кип'яченої води, соку або молока кімнатної температури і відразу спожити.
  Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.
  Термін споживання: від 10 до 20 днів, або визначається лікарем індивідуально. Подальше застосування та можливість повтору рекомендовано узгоджувати з лікарем.
  Застереження щодо споживання: індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність та період лактації, діти до 3 років.
  Не перевищувати рекомендовану добову кількість.
  Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
  Форма випуску: таблетка/капсула масою від 0,25 г (g) до 2,5 г (g) включно згідно рецептури, порошок масою від 0,5 г (g) до 500 г (g) включно згідно рецептури, в кількості та у споживчий упаковці згідно ТУ У 15.8-30192477-003-2003.
  Умови зберігання: в упаковці виробника, в холодильнику за температури від 20С до 80С та недоступному для дітей місці. Не вживати після закінчення строку придатності, зазначеного на упаковці.
  Номер партії виробництва, дата завершення мінімального терміну придатності «Краще спожити до кінця (дата)»: вказано на упаковці 
  Найменування та місцезнаходження виробника: ПП "Евро плюс", Україна, 49033, м. Дніпро, вул. Корнійчука, 4 к. 94. 
  Адреса виробничих потужностей: ПП «Евро-Плюс», 52072, Дніпропетровська обл., Дніпровський район, с. Старі Кодаки, вул. Аеропорт, буд. 70. 

Вас це може зацікавити

Illustration

Антацитрон

Illustration

Антидот проти отруєння

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.