• UA

Illustration

Гастріджен-Про капс. 10000ОД №30 Баум Фарм

Для покращення травлення. 

209 грнкапс. №30

 • 30 таблеток, покритих кишковорозчинною оболонкою

 • Одна капсула містить 400 мг панкреатину, що відповідає ферментативній активності - ліпази 10 000 од. ЄФ;
  - амілази 9 000 од. ЄФ;
  - протеази 1 000 од. ЄФ;

 • Дієтична добавка

  Властивості продукту:
  Панкреатин — це суміш травних ферментів, що виробляються підшлунковою залозою, включаючи амілазу, ліпазу та протеазу. Панкреатин може використовуватися людьми, які природним чином не виробляють достатньої кількості власного панкреатину. Ця форма панкреатину часто відома як панкреліпаза, оскільки містить більшу частку ліпази, ніж природний панкреатин.
  Найважливішою ознакою того, що вам може знадобитися панкреатин, є недостатнє вироблення панкреатину підшлунковою залозою. Виробництво панкреатину зазвичай знижується з віком, тому багато людей можуть отримати користь від панкреатину, досягнувши середнього віку.
  Основними травними ферментами є:
  Амілаза – бере участь у засвоєнні вуглеводів, особливо при їх споживанні у великих кількостях.
  Протеаза – бере участь у засвоєнні білків, корисна для активних людей, які доповнюють свій раціон постійним споживанням білка.
  Ліпаза – бере участь у засвоєнні ліпідів, які, як правило, потребують тривалого перетравлення. Gastrigen-Pro 10 000 (Gastrigen-Pro) заповнює потребу в травних ферментах (протеаза, амілаза та ліпаза), які беруть участь у перетравленні їжі.
  Рекомендації до споживання (використання): як додаткове джерело ферментів підшлункової залози (ліпази, амілази, протеази) з метою нормалізації процесів травлення у випадках вживання їжі, яка важко перетравлюється, жирної або незвичної їжі. Дозволяє попередити розлади травлення (діарея, метеоризм) та сприяє більш повному засвоєнню корисних речовин у тонкому кишечнику.
  Спосіб вживання: всередину, по 1 таблетці при кожному прийомі їжі, запивати значною кількістю питної води.
  Перед застосуванням потребує консультації лікаря.
  Застереження: Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцін- ного раціону харчування.
  Протипоказання: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Вагітні або жінки, що годують груддю, перш ніж вживати цей продукт, повинні проконсультуватись із лікарем. Не використовувати після закінчення кінцевого строку придатності. Барвник кармоізин може негативно впливати на активність та увагу дітей. Містить лактози моногідрат. Протипоказаний людям із непереносимістю лактози.
  Склад: панкреатин – 200,0 мг; капсула: желатин, барвник: титану діоксид, заліза оксид жовтий, заліза оксид червоний, кармоізин; глазируючий агент: сополімер метакрилової кислоти та сополімер метакрилової кислоти та этилакрилату (1:1); зволожуючий агент: гидроксипропілметилцеллюлоза; дезінтегрируючий агент: карбоксиметилцеллюлоза натрієва сіль кросзв’язана.
  Умови зберігання: Зберігати в оригінальній закритій упаковці, у сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25° C та не нижче 0° C. Зберігати в недоступному для дітей місці. Форма випуску: таблетки, покриті кишковорозчинною оболонкою, 30 шт. Вага нетто 18,15 г
  Виробник: SC Balkan Pharmaceuticals SRL / КП "Балкан Фармасьютікалс"
  Адреса виробника та потужностей виробництва: str. Industrială, 7/A, MD-2091, or. Sîngera, Republica Moldova, tеl: (+373) 22 53 61 60 / вул. Індустріальна, 7/A, MD-2091, г. Синджера, Республіка Молдова,
  тел.: (+373) 22 53 61 60
  Імпортер: Підприємство, яке приймає претензії від споживачів, його адреса: Приватне Підприємство «Соломія-Сервіс», Україна, м.Львів, вул.Бойчука 5, кв.117. Претензії від споживача приймає імпортер.
  Країна походження: Республіка Молдова.

Вас це може зацікавити

Illustration

Антацитрон

Illustration

Антидот проти отруєння

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.