• UA

Illustration

Гастріджен-Про капс. 25000ОД №30 Баум Фарм

Для покращення травлення. 

369 грнкапс. №30

 • Одна капсула містить 400 мг панкреатину, що відповідає ферментативній активності:
  - ліпази 25 000 од. ЄФ;
  - амілази 22 500 од. ЄФ;
  - протеази 1 250 од. ЄФ;

 • 30 капсул в упаковці.

 • Дєтична добавка

  Властивості продукту:
  Панкреатин — це суміш травних ферментів, що виробляються підшлунковою залозою, включаючи амілазу, ліпазу та протеазу. Панкреатин може використовуватися людьми, які природним чином не виробляють достатньої кількості власного панкреатину. Ця форма панкреатину часто відома як панкреліпаза, оскільки містить більшу частку ліпази, ніж природний панкреатин.
  Найважливішою ознакою того, що вам може знадобитися панкреатин, є недостатнє вироблення панкреатину підшлунковою залозою. Виробництво панкреатину зазвичай знижується з віком, тому багато людей можуть отримати користь від панкреатину, досягнувши середнього віку. Панкреатин ефективний при травленні, тому що містить ферменти, які спеціально націлені на кожен тип їжі (вуглеводи, жири і білки). Найважливішою ознакою того, що вам знадобиться панкреатин, є недостатнє виробництво панкреатину підшлунковою залозою. Зазвичай вироблення панкреатину знижується з віком, тому багато людей можуть отримати користь панкреатину, коли досягнуть середнього віку.
  Основні травні ферменти такі:
  Амілаза допомагає засвоювати вуглеводи, особливо коли вони споживаються у великих кількостях, тим самим усуваючи здуття живота і дискомфорт.
  Протеаза допомагає засвоювати білок, рекомендується активним людям, які доповнюють свій раціон постійним споживанням білка. Ліпаза покращує та прискорює засвоєння ліпідів, які, як правило, вимагають багато часу для перетравлення, ускладнюючи перетравлення інших важливих речовин.
  Гастріджен-Про 25 000 (Gastrigen-Pro 25 000) заповнює потребу в травних ферментах (протеаза, амілаза та ліпаза), які беруть участь у перетравленні їжі.
  Рекомендації до споживання (використання): як додаткове джерело ферментів підшлункової залози (ліпази, амілази, протеази) з метою
  нормалізації процесів травлення у випадках вживання їжі, яка важко перетравлюється, жирної або незвичної їжі. Дозволяє попередити розлади травлення (діарея, метеоризм) та сприяє більш повному засвоєнню корисних речовин у тонкому кишечнику.
  Спосіб вживання: всередину, по 1-2 капсули при кожному прийомі їжі, запивати значною кількістю питної води.
  Перед застосуванням проконсультуватися із лікарем.
  Не є лікарським засобом.
  Застереження: Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
  Протипоказання: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Вагітні або жінки, які годують грудьми, перш ніж вживати цей продукт,
  повинні проконсультуватись із лікарем. Не використовувати після закінчення кінцевого строку придатності. Барвник кармоізин може негативно впливати на активність та увагу дітей.
  Склад: панкреатин – 400,0 мг; капсула: желатин, барвник/титану діоксид, заліза оксид жовтий, заліза оксид червоний, кармоізин; глазируючийагент: сополімер метакрилової кислоти та сополімер метакрилової кислоти та этилакрилату (1:1); зволожуючий агент: гидроксипропілметилцеллюлоза; дезінтегрируючий агент: карбоксиметилцеллюлоза натрієва сіль кросзв’язана.
  Умови зберігання: Зберігати в оригінальній закритій упаковці, у сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25° C та не нижче 0° C. Зберігати в недоступному для дітей місці.
  Форма випуску: капсули тверді желатинові, 30 шт. Вага нетто 18,54 г
  Виробник: SC Balkan Pharmaceuticals SRL / КП "Балкан Фармасьютікалс". Адреса виробника та потужностей виробництва: str. Industrială, 7/A, MD-2091, or. Sîngera, Republica Moldova, tеl: (+373) 22 53 61 60 / вул. Індустріальна, 7/A, MD-2091, г. Синджера, Республіка Молдова, тел.: (+373) 22 53 61 60
  Імпортер: Приватне Підприємство «Соломія-Сервіс», Україна, м.Львів, 79053, вул.Бойчука 5, кв.117. Тел.: +380 98 870 21 30. Претензії від споживача приймає імпортер.
  Країна походження: Литва.

Вас це може зацікавити

Illustration

Антацитрон

Illustration

Антидот проти отруєння

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.