• UA

Illustration

Панкреобам табл.№20

Таблетки для нормалізації процесів травлення

99 грнтабл. №20

 • Склад: 1 таблетка містить: активний інгредієнт: суміш ферментів для покращення травлення (панкреатин) - 152 мг (mg), що відповідає активності, не менше: 6840 ліполітичних одиниць, 6384 амілолітичних одиниць, 456 протеолітичних одиниць; екстракт жовчі бичачої - 25 мг (mg); допоміжні речовини.

 • Допоміжні речовини: : наповнювачі: лактоза, мікрокристалічна целюлоза; антиспікаючі агенти: натрію кроскармелоза, кальцію стеарат, кремнію діоксид колоїдний; оболонка таблетки - суха суміш «Wincoat white» (частково нейтралізована метакрилова кислота та етилкрилатний сополімер, триетилацетат, титану діоксид, тальк, діоксид кремнію, натрію лаурилсульфат), емульгатор: поліетиленгліколь.

 • Нормалізує процеси травлення.

  Спосіб вживання та рекомендована добова доза: вживати дорослим та дітям віком від 6 років та старше по 1-2 таблетки під час їди; таблетки ковтати цілими та запивати значною кількістю питної води. 
  Застереження при застосуванні: не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.
  Рекомендації до споживання (використання): за рекомендацією лікаря в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело ферментів підшлункової залози (ліпази, амілази, протеази) з метою нормалізації процесів травлення у випадках вживання їжі, яка важко перетравлюється, жирної або незвичної їжі. Дозволяє попередити розлади травлення (діарея, метеоризм) та сприяє більш повному засвоєнню корисних речовин у тонкому кишечнику.
  Протипоказання: підвищена чутливість до складових компонентів, вагітність та період лактації, гострий панкреатит або хронічний в стадії загострення, кишкова непрохідність, діти до 5 років.
  Умови зберігання: в оригінальній упаковці за температури не вище 25 °С та відносної вологості повітря не більше 75 %. Зберігати в недоступному для дітей місці.
  Маса нетто 1 таблетки: 320 мг (mg). Кількість таблеток вказано на пакованні.
  Вжити до (дата): вказано на пакованні.
  Не є лікарським засобом.

Вас це може зацікавити

Illustration

Антацитрон

Illustration

Антидот проти отруєння

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.