• UA

Illustration

Ензимол таблетки, 20 шт. Баум Фарм

Дієтична добавка

139 грнкапс. №20

 • Склад кожна таблетка вагою 1,2 г, вкрита кишковорозчинною оболонкою, містить / each enteric coated tablet weighing 1.2 g, contains:
  Панкреатин / Pancreatin 150 мг/mg(Ліпаза / Lipase 10 000 МО)Диметикон / Dimethicone 80 мг/mgГрибкова діастаза / Fungal diastase 100 мг/mgПепсин / Pepsin 25 мг/mg

 • Допоміжні речовини: лактоза, силікат магнію, крохмальгліколят натрію,карбоксиметилцелюлоза натрію, емульгатор, стеарат магнію, гідроксипропілметилцелюлоза, триацетин, етилцелюлоза, система кишковорозчинного покриття.

 • Категорія відпуску
  Без рецепта.

  Опис властивостей:
  Відрижка або виділення газів (здуття) є природним і поширеним явищем. Надмірна відрижка або метеоризм, що супроводжуються здуттям, іноді можуть заважати повсякденній діяльності або викликати збентеження.

  Гази в тонкій або товстій кишці зазвичай викликаються перетравленням або ферментацією неперетравленої їжі бактеріями, що знаходяться в кишечнику. Гази також можуть утворюватися, коли травна система не повністю розщеплює певні компоненти в продуктах, такі як глютен, що міститься в більшості зернових, або цукор в молочних продуктах і фруктах. Також залишки їжі в товстій кишці, погане всмоктування вуглеводів, що може порушити баланс
  корисних бактерій у травній системі та запор, оскільки чим довше харчові відходи залишаються в товстій кишці, тим більше часу потрібно для бродіння.

  Ензимол — це добавка, що містить безпечні та перевірені інгредієнти, які зменшують та забезпечують полегшення таких симптомів, як здуття, метеоризм, відчуття переповненості шлунка та розлади травлення, що спричиняють біль у травній системі.
  Активні компоненти:
  Травні ферменти - це природні речовини, необхідні організму для розщеплення та перетравлення їжі. Вони використовуються, коли підшлункова залоза не може виробляти або не виділяє достатню кількість травних ферментів в кишечник для перетравлення їжі і функціонує як травна добавка.

  Панкреатин - це природна добавка, що складається з трьох ферментів: ліпази (сприяє перетравлюванню жирів), амілази (допомагає перетравлювати вуглеводи) і протеази (допомагає перетравлювати білки), коли організм не може самостійно повністю переробляти її природним шляхом.

  Диметикон - це компонент, який допомагає активно виводити гази з відділів тонкої кишки, позбутися від почуття тяжкості і больових відчуттів.

  Грибкова діастаза є природним ферментом, який забезпечує полегшення при розладах травлення. Він допомагає правильному перетравленню крохмалю або вуглеводів в простішу форму цукру/вуглеводів. Це також стимулятор апетиту (підвищує відчуття голоду), який ефективно лікує печію, метеоризм (гази), епігастральний дистрес (біль у верхній частині живота) і відрижку.

  Пепсин - це фермент, присутній у шлунковому соку, який перетравлює білки, такі як м'ясо, яйця, насіння або молочні продукти. Пепсин розщеплює білки на більш дрібні одиниці, які називаються пептидами, які потім або всмоктуються з кишечника в кровотік, або далі розщеплюються ферментами підшлункової залози.

  Таким чином, Ензимол ефективно допомагає усунути основні симптоми розладів травлення, ефективно знімаючи здуття, розпирання, біль у шлунку внаслідок неперетравленої їжі, заковтування повітря, неправильно ферментованих продуктів.
  Показання:
  Ензимол може бути рекомендований лікарем для використання в раціонах дієтичного харчування:для усунення основних симптомів розладів травлення;для зняття відчуття здуття, розпирання;для зняття відчуття болі у шлунку внаслідок неперетравленої їжі; для зняття відчуття заковтування повітря.
  Протипоказання:
  Індивідуальна чутливість до компонентів, дітям до 12 років.

  Застереження при застосуванні: вагітним та жінкам в період лактації застосовувати за призначенням та під наглядом лікаря (добову дозу визначає лікар).
  Застосування у період вагітності або годування груддю
  Тільки за призначенням лікаря.
  Спосіб застосування та дози:
  Ензимол приймати дорослим і дітям з 12 років по одній таблетці після кожного прийому їжі, але не більше 3 таблеток на день. Не розжовувати, запиваючи достатньою кількістю води.

  Дотримуватись рекомендацій лікаря.

  Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

  Не перевищувати рекомендовану добову дозу!
  Діти
  Призначається дітям з 12 років.
  Побічні реакції:
  Деякі пацієнти можуть скаржитися на нудоту, діарею та спазми в животі під час використання засобів травлення, хоча це також симптоми, пов’язані з неприємними симптомами самого розладу шлунка. Якщо симптоми не зменшуються, припиніть використання та проконсультуйтесь з лікарем.
  Термін придатності
  2 роки від дати виробництва.
  Умови зберігання
  Зберігати в сухому захищеному від світла та вологи місці при температурі не вище 30 ºС. Зберігати в недоступному для дітей місці.
  Упаковка
  По 10 таблеток у блістері, по 2 блістери в картонній коробці.
  Виробник:MAKIN LABORATORIES PRIVATE LIMITED Mfg. Unit: Plot No. 48 Sector III, Pithampur, Dhar (M.P.) 454774, India
  Імпортер: ТОВ «БАДА ФАРМ», Україна 49057, м. Дніпро, вул. Б. Хмельницького, буд. 180, оф. 211 moc.liamg%40mraf.nirtak.i+38 098 152 13 06
  Замовник: ТзОВ «Представництво Баум Фарм Гмбх», 79052, м. Львів, вул. Широка, 66, тел.: + 38 (098) 870 21 30

Вас це може зацікавити

Illustration

Антацитрон

Illustration

Антидот проти отруєння

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.