• UA

Illustration

Симезан ультракап капс. 80мг №50 Баум Фарм

Засіб для усунення здуття живота

229 грнкапсули №50

 • Склад: кожна м'яка желатинова капсула містить: активні інгредієнти: симетикон - 80 мг (mg); 

 • Допоміжні речовини: желатин, вода очищена, гліцерин, натріюбензоат Е 211, барвник хіноліновий жовтий Е104.

 • Нормалізує процеси травлення.

  Застосування: може бути рекомендований при посиленому газоутворенні і накопиченні газів у шлунково-кишковому тракті, наприклад при здутті, метеоризмі.
  Вживати: дорослим і дітям старше 12 років приймати по 1 капсулі 3-4 рази на день до або після їди. Рекомендована щоденна кількість (порція) дієтичної добавки - не більше 6 капсул. Не розжовувати капсули, а ковтати неушкодженими, запиваючи водою. He перевищувати зазначену рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання. Не слід використовувати після закінчення терміну придатності.
  Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед застосуванням рекомендується консультація лікаря.
  Застереження при застосуванні: не рекомендується вживати
  при індивідуальній чутливості до компонентів; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю, при кишковій непрохідності, обструктивних станах шлунково-кишкового тракту.
  Рекомендації до споживання (використання): Симезан може бути рекомендований як дієтична добавка до раціону харчування для нормалізації функціонального стану шлунково-кишкового тракту при надмірному утворенні газів у кишечнику (метеоризмах). Сприяє усуненню дискомфорту за надмірної скоротливості мʼязів шлунково-кишкового тракту. Симетикон - це силіконова сполука, яка ефективно знімає всі симптоми, такі як відрижка, здуття живота, метеоризм. Симетикон є несистемною поверхнево-активною речовиною яка зменшує поверхневий натяг бульбашок газу в системі. Ця дія призводить до розсіювання бульбашок газу, що дозволяє їм легко виходити з шлунково-кишкової системи у вигляді газу. Симезан випускається у вигляді мʼяких капсул, які легко приймаються та ефективно розчиняються і починають швидко діяти, що призводить до зникнення симптомів та забезпечує швидке полегшення тривожних симптомів..
  Масакапсули(прибл.): 160 мг (mg) (+/- 7,5%). 
  Маса нетто вмісту капсули (прибл.): 80 мг (mg) ( +/- 7,5%).
  Форма випуску: 25 м'яких желатинових капсул у блістері; по 2 блістери у картонній коробці.
  Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при температури не вище 30°С. Зберігати в недоступному для дітей місці.
  Термін придатності: 2 роки від дати виробництва.
  Не є лікарським засобом.
  Виробник: ГЕЛНОВА ЛАБОРАТОРІС (І) ПВт. ЛІД.,С - 125, ТС Індустріал Ареа, Махапе (Паване), Наві Мумба-400703, Махараштра, Індія (GELNOVA LABORA- TÓRIES (I) PVT. LTD,. C- 125,TC Industrial Area, Mahape (Pawane), Navi Mumbai-400703, Maharashtra,India).

Вас це може зацікавити

Illustration

Антацитрон

Illustration

Антидот проти отруєння

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.