• UA

Illustration

Б-50 комплекс капс. №30 Баум Фарм

Капсули

319 грнкапс. №30

 • Комплекс вітамінів групи Б, який бере участь в обміні речовин, покращує енергетичний обмін, підтримує роботу центральної нервової та серцево-судинної систем. 

 • Вітамін В1 нормалізує психологічний стан організму. Вітаміни В6, В12 покращують функціонування нервової системи та позитивно впливають на утворення еритроцитів, а також допомагають зменшити втому. Пантотенова кислота сприяє покращенню розумової продуктивності. Вітамін B2 і ніацин дбають про стан шкіри.Біотин забезпечує нормальний стан волосся і шкіри. 

 • Не є лікарським засобом.

  Спосіб застосування:
  по 1 капсулі 1 раз на день, під час або після прийому їжі, запиваючи стаканом води. Перед застосуванням потрібна консультація лікаря. 
  Застереження: Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. 
  Протипоказання: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, алергії на вітаміни групи В. Вагітні або жінки, що годують груддю, перш ніж вживати цей продукт, повинні проконсультуватись із лікарем. Не використовувати після закінчення кінцевого строку придатності. 
  Умови зберігання: Зберігати в оригінальній закритій упаковці, при температурі не вище 25° C та не нижче 0° C. Зберігати в недоступному для дітей місці. 
  Форма випуску: капсули, 30 шт. 
  Номер партії( серії) виробництва/Вжити до: вказано на упаковці.
  Термін придатності: 3 роки з дати виробництва.
  Не є лікарським засобом. Дієтична добавка.
  Виробник: Аконітум, Литва.
  Адреса виробника та потужностей виробництва: Inovaciju str.4,LT-54469,Kaunas FEZ,Lithuania/вул.Іновацію 4, LT-54469, Каунас ВЕЗ,Литва.
  Імпортер: Підприємство, яке приймає претензії від споживачів, його адреса: Приватне Підприємство «Соломія-Сервіс»,79053 м.Львів, вул.Бойчука 5, кв.117. Претензії від споживача приймає імпортер. +380671784103

Вас це може зацікавити

Illustration

Антацитрон

Illustration

Антидот проти отруєння

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.