• UA

Illustration

Вітамікс кальцій, магній, цинк+вітамін Д3 таблетки №30 Баум Фарм

таблетки

209 грнтаблетки №30

 • Склад: 1 таблетка містить: кальцій (карбонат кальцію) 400 мг 50%*, магній (оксид магнію) 155 мг 41%*, цинк (цитрат цинку) 8,9 мг 89%* вітамін D3 (холекальциферол) 3 мкг 60%*

 • Допоміжні речовини: наповнювач натрію кроскармелоза (E468), магнію стеарат (E470b), засіб, що запобігає злежуванню, біле покриття (полівініловий спирт (E1203), поліетиленгліколь (E1521), кальцію карбонат (E170), магнію карбонат (E504)).
  * Відсоток до референсних величин споживання

 • Не є лікарським засобом. Дієтична добавка

  Рекомендації до споживання: може бути рекомендована як додаткове джерело бiологiчно активних речовин. Сприяє підтриманню нормального стану волосся, шкіри, кісток і зубів. Нормалізує енергетичний обмін. Сприяє нормальному синтезу білка і формуванню сполучної тканини. Перед застосуванням потребує консультації лікаря.
  Спосіб вживання: дорослим приймати по 1 таблетці на добу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання.
  Протипоказання: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту.
  Застосування у період вагітності або годування груддю: вагітні або жінки, що годують груддю, перш ніж вживати цей продукт, повинні проконсультуватися з лікарем.
  Умови зберігання: зберігати в оригінальнiй закритій упаковці, при температурі не вище +25 °С, в захищеному від світла місці. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.
  Форма випуску: таблетки вкриті оболонкою, 30 шт.
  Номер партії( серії) виробництва/Вжити до: вказано на упаковці.
  Термін придатності: 3 роки з дати виробництва.
  Не є лікарським засобом. Дієтична добавка.
  Виробник: Fortex Nutraceuticals Ltd/ ТОВ "Фортекс Нутрасьютикалз".
  Адреса виробника та потужностей виробництва: Prohladen kat str. 10, 1362, Sofia, Bulgaria / вул. Прохладен кат,10, 1362, Софія, Болгарія.
  Імпортер: Підприємство, яке приймає претензії від споживачів, його адреса: Приватне Підприємство «Соломія-Сервіс», Україна, 79053 м.Львів, вул.Бойчука 5, кв.117. Претензії від споживача приймає імпортер. Тел.+380671784103

Вас це може зацікавити

Illustration

Антацитрон

Illustration

Антидот проти отруєння

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.