• UA

Illustration

Вітамікс селен+вітамін Е таблетки №60 Баум Фарм

таблетки

209 грнтаблетки №60

 • Склад: 1 таблетка містить: Вітамін Е (D-альфа-токоферилацетат) 12 мг α-TE 100 %*, Селен (селеніт натрію) 100 мкг 182 %*.

 • Допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна (E460), наповнювач, магнію стеарат (E470b), кремнію діоксид (E551), тальк (E553b), антизлежувачі.
  *Відсоток до референсних величин споживання.

 • Не є лікарським засобом. Дієтична добавка

  Рекомендації до споживання: може бути рекомендована як додаткове джерело біологічно активних речовин. Сприяє нормальній роботі імунної системи. Покращує сперматогенез. Підтримує нормальний стан волосся, нігтів, шкіри. Сприяє захисту клітин від окисного стресу.
  Спосіб вживання: дорослим приймати по 1 таблетці в день після їди. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищуйте рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання.
  Протипоказання: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. 
  Застосування у період вагітності або годування груддю: вагітні або жінки, що годують груддю, перш ніж вживати цей продукт, повинні проконсультуватися з лікарем.
  Умови зберігання: зберігати в оригінальнiй закритій упаковці, при температурі не вище +25 °С, в захищеному від світла місці. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.
  Форма випуску: таблетки, 60 шт.
  Номер партії( серії) виробництва/Вжити до: вказано на упаковці.
  Термін придатності: 3 роки з дати виробництва.
  Не є лікарським засобом. Дієтична добавка.
  Виробник: Fortex Nutraceuticals Ltd/ ТОВ "Фортекс Нутрасьютикалз".
  Адреса виробника та потужностей виробництва: Prohladen kat str. 10, 1362, Sofia, Bulgaria / вул. Прохладен кат,10, 1362, Софія, Болгарія.
  Імпортер: Підприємство, яке приймає претензії від споживачів, його адреса: Приватне Підприємство «Соломія-Сервіс», Україна, 79053 м.Львів, вул.Бойчука 5, кв.117. Претензії від споживача приймає імпортер. Тел.+380671784103

Вас це може зацікавити

Illustration

Антацитрон

Illustration

Антидот проти отруєння

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.