• UA

Illustration

Вітамікс струнка фігура капсули №30 Баум Фарм

капсули

209 грнкапсули №60

 • Склад: 1 капсула містить : L-карнітину тартрат 80 мг, екстракт гарцинії камбоджійської 80 мг, кетони малини 75 мг, екстракт зелених кавових зерен (Coffea Arabica L) 50 мг, хром (піколінат хрому) 100 мкг (250%)*

 • Допоміжні речовини: наповнювач дикальцію фосфат (E341 ii), антизлежувач магнію стеарат (E470b), кремнію діоксид (E551), тверда капсула (желатин, барвник, кремнію діоксид (E551)
  *Відсоток до референсних величин споживання.

 • Не є лікарським засобом. Дієтична добавка

  Рекомендації до споживання: може бути рекомендована як додаткове джерело біологічно активних речовин. Сприяє нормалізації ваги. Покращує обмін речовин і вироблення енергії. Регулює рівень глюкози в крові.
  Спосіб вживання: дорослим приймати по 1 капсулі в день після їди. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищуйте рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання.
  Протипоказання: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. 
  Застосування у період вагітності або годування груддю: вагітні або жінки що годують груддю перш ніж вживати цей продукт повинні проконсультуватися з лікарем.
  Умови зберігання: зберігати в оригінальнiй закритій упаковці, при температурі не вище +25 °С, в захищеному від світла місці. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.
  Форма випуску: капсули тверді желатинові, 30 шт.
  Номер партії( серії) виробництва/Вжити до: вказано на упаковці.
  Термін придатності: 3 роки з дати виробництва.
  Не є лікарським засобом. Дієтична добавка.
  Виробник: Fortex Nutraceuticals Ltd/ ТОВ "Фортекс Нутрасьютикалз".
  Адреса виробника та потужностей виробництва: Prohladen kat str. 10, 1362, Sofia, Bulgaria / вул. Прохладен кат,10, 1362, Софія, Болгарія.
  Імпортер: Підприємство, яке приймає претензії від споживачів, його адреса: Приватне Підприємство «Соломія-Сервіс», Україна, 79053 м.Львів, вул.Бойчука 5, кв.117. Претензії від споживача приймає імпортер. Тел.+380671784103

Вас це може зацікавити

Illustration

Антацитрон

Illustration

Антидот проти отруєння

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.