• UA

Illustration

Вітамікс Д3+К2 капсулы, 30 шт. - Баум Фарм

капсули

209 грнкапсули №30

 • Склад: 1 капсула містить Вітамін К2 45 мкг 60%, Вітамін D (холекальциферол) 25 мкг (1000 МО) 500 %* Відсоток до референсних величин споживання

 • Допоміжні речовини: наповнювач целюлоза мікрокристалічна, речовини, що запобігають злежуванню, стеарат магнію та діоксид кремнію, капсула (гідроксипропілметилцелюлоза, барвник карбонат кальцію).

 • Не є лікарським засобом. Дієтична добавка

  Опис: Вітамін D (холекальциферол) важливий для підтримки міцних і здорових кісток. Він підтримує нормальний рівень кальцію в крові, а також сприяє нормальній роботі нервової, м’язової та імунної систем.
  Вітамін K2 сприяє нормальному згортанню крові та підтримує нормальну структуру кісток. Цей вітамін необхідний для синтезу остеокальцину, який є важливим білком для підтримки структури кісток.
  Рекомендації до споживання: може бути рекомендована як додаткове джерело біологічно активних речовин. Допомагає підтримує нормальну структуру кісток. Сприяє нормальному згортанню крові та нормальній роботі імунної системи.
  Спосіб вживання: дорослим приймати по 1 капсулі на день. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищуйте рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання.
  Протипоказання: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. 
  Умови зберігання: зберігати в оригінальнiй закритій упаковці, при температурі не вище +25 °С, в захищеному від світла місці. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.
  Форма випуску: капсули вегетеріанські, 30 шт.
  Номер партії( серії) виробництва/Вжити до: вказано на упаковці.
  Номер партії( серії) виробництва/Вжити до: вказано на упаковці.
  Термін придатності: 3 роки з дати виробництва.
  Не є лікарським засобом. Дієтична добавка.
  Виробник: Fortex Nutraceuticals Ltd/ ТОВ "Фортекс Нутрасьютикалз".
  Адреса виробника та потужностей виробництва: Prohladen kat str. 10, 1362, Sofia, Bulgaria / вул. Прохладен кат,10, 1362, Софія, Болгарія.
  Імпортер: Підприємство, яке приймає претензії від споживачів, його адреса: Приватне Підприємство «Соломія-Сервіс», Україна, 79053 м.Львів, вул.Бойчука 5, кв.117. Претензії від споживача приймає імпортер. Тел.+380671784103

Вас це може зацікавити

Illustration

Антацитрон

Illustration

Антидот проти отруєння

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.