• UA

Illustration

Клімабаланс Уно капс. №30 Баум Фарм

Клімабаланс

249 грнкапс. №30

 • Форма випуску: капсула масою нетто 400 mg (мг) ± 7 %.

 • Не є лікарським засобом.

 • Застереження: не перевищувати рекомендовану добову дозу, не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

  Склад: 1 капсула містить: активні інгредієнти: екстракт сої - 60 mg (мг), екстракт кореня дикого ямсу - 50 mg (мг), екстракт циміцифуги - 32 mg (мг), вітамін Е - 15 mg (мг), вітамін В6-2 mg (мг), фолієва кислота - 200 μg (мкг); допоміжні речовини: наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, кальцію стеарат, діоксид кремнію аморфний (орісіл), кальцію карбонат, лактоза; оболонка капсули: желатин.
  Рекомендації до споживання: може бути рекомендована як джерело біологічно активних речовин для нормалізації функціонування нейровегетативної системи та зниження рівня психоемоційного напруження у клімактеричний період, для поліпшення самопочуття жінок у перименопаузальний період. Сприяє послабленню преклімактеричних та клімактеричних проявів, зокрема припливів та рясних потовиділень; має помірні заспокійливі властивості.
  Спосіб вживання: по 1 капсулі 1 раз на день, бажано в один і той самий вечірній час.
  Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів, дитячий вік, період вагітності та лактації, наявність та/або стан після лікування естрогензалежних гіперпроліферативних процесів.
  Строк придатності: 24 місяці від дати виробництва.
  Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці за температури від 4° С до 25° С.
  Виробник: ТОВ «Нутрімед», 03150, м. Київ, вул. Предславинська, 43/2, тел.: +38 (044) 454 01 01. 
  Адреса потужностей виробництва: 20741, Черкаська обл., Черкаський район, с. Сунки, вул. Центральна, 1.
  Замовник та відповідальний за знак для товарів і послуг та/або торгівельну назву: ТзОВ «Представництво Баум Фарм Гмбх», 79052, м. Львів, вул. Широка, 66, тел.: +38 (098) 870-21-30.

Вас це може зацікавити

Illustration

Антидот проти отруєння

Illustration

Гепабам капс.

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.