• UA

Illustration

Лізобам табл. №20 Баум Фарм

таблетки для розсмоктування

139 грн

табл. №20

 • 1 таблетка містить: основна речовина: лізоцим – 20,0 мг (mg); допоміжні речовини: підсолоджувач сорбітол, загущувач полівінілпіролідон, наповнювач целюлоза мікрокристалічна, загущувач гуарова камідь, ароматизатор “Апельсин”, антиспікаючий агент кальцію стеарат.

 • Не є лікарським засобом.

 • Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

  Рекомендації щодо застосування: добавка дієтична до раціону харчування — джерело ферменту — лізоциму. Сприяє підвищенню захисних сил організму та відновленню нормальної мікрофлори слизової оболонки ротової порожнини та горла при порушеннях функціонального стану верхніх дихальних шляхів у період гострих респіраторних захворювань, зменшує подразнення горла. Має загальнозміцнюючі, антисептичні властивості. Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
  Протипоказання: індивідуальна непереносимість складових компонентів, автоімунні захворювання, жінки в період вагітності та період лактації, діти до 7 років.
  Спосіб застосування та рекомендована кількість для щоденного споживання: діти від 7 до 12 років: по 1 таблетці не частіше 3 разів на день. Дорослі та діти віком від 12 років: по 2 таблетки 3 рази на день, розсмоктувати в ротовій порожнині. Тривалість застосування не більше 5 днів. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.
  Умови зберігання: в упаковці виробника при температурі від 5 ºС до 25 ºС та відносній вологості повітря не більше 75 %. Зберігати у недоступному для дітей місці.
  Упаковка: 20 таблеток для розсмоктування, масою нетто по 800,0 мг (mg).Термін придатності: 24 місяці з дати виготовлення. ТУ У 10.8-39565834-001:2015
  Найменування та місцезнаходження і номер телефону виробника: ТОВ «ЗДРАВОФАРМ», вул. Успенська, 6, с. Сороківка, Харківський р-н, Харківська обл., 62430, Україна.
  Телефон для прийняття претензій: +38 (099) 700-50-69.

Вас це може зацікавити

Illustration

Еделор сироп

Illustration

Планталор сироп

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.