• UA

Illustration

Синубам краплі оральні, 100 мл - Баум Фарм

229,00 грн

Назальний спрей

 • Спрей назальний.

 • Застосовувати з обережністю при підвищеній чутливості до окремих компонентів.

 • Зберігати в оригінальній упаковці виробника при температурі від 10 °C до 25 °C.

  Склад: Склад на 100 мл (ml): підсолоджувач: патока крохмальна; сік ягід бузини чорної, екстракт квіток
  первоцвіту весняного з чашечками (Primula veris L.), екстракт трави фіалки триколірної (Viola tricolor L.), екстракт кореня солодки голої (Glycyrrhiza glabra L.), екстракт квіток мати-й-мачухи звичайної (Tussilago farfara L.), екстракт трави щавлю (Herba Rumicis L.), екстракт кореня тирличу (Radix Gentianea), екстракт трави вербени лікарської (Verbena officinalis L.), сік буряка, калію сорбат.
  Активні інгредієнти: 27 г (g) водно-спиртового екстракту (1:8-10), що містить: екстракт квіток первоцвіту весняного з чашечками (Primula veris L.) – 5 г (g) екстракт трави фіалки триколірної (Viola tricolor L.) – 5 г (g), екстракт кореня солодки голої (Glycyrrhiza glabra L.) – 5 г (g), екстракт квіток мати-й-мачухи звичайної (Tussilago farfara L.) – 5 г (g), екстракт трави щавлю (Herba Rumicis L.) – 3 г (g), екстракт кореня тирличу (Radix Gentianea) – 2 г (g), екстракт трави вербени лікарської (Verbena officinalis L.) – 2 г (g).
  ОписЕкстракт квіток первоцвіту весняного містить тритерпенові сапоніни, ефірну олію, каротин, флавоноїди, аскорбінову, примулову та гамма-лінолеву кислоти, завдяки чому проявляється відхаркувальна дія та підсилюється секреторна активність слизових оболонок верхніх дихальних шляхів і бронхів.Відхаркувальні властивості зумовлені насамперед високим вмістом тритерпенових сапонінів, які також сприяють підвищенню активності миготливого епітелію та полегшенню виходу секрету з дихальних шляхів. Гамма-ліноленова кислота необхідна для вироблення простагландину першої групи –гормоноподібної речовини, що відіграє важливу роль у функціонуванні нашого організму, адже впливає на імунітет і процеси відновлення клітин.
  Екстракт кореня тирличу відомий наявністю у своєму складі гірких речовин – глікозидів – амаросверину, амаропаніну, сверціамарину, генціопікрину, амарогентину – що проявляють спазмолітичну дію та допомагають полегшити відчуття дискомфорту при застудних захворюваннях. Алкалоїди генціанін та похідні піридину: генціалютин, генціанідин, генціопунктин, генціофлавін – сприяють полегшенню нападів кашлю, а також чинять седативну та протизапальну дію.
  Екстракт трави щавлю – джерело органічних і неорганічних кислот, найвідомішою з яких є аскорбінова кислота, що сприяє покращенню тонусу організму, підвищує опірність до вірусів та бактерій, допомагає потенціювати активність імунної системи. Дубильні речовини та флавоноїди у складі екстракту трави щавлю допомагають полегшити процес відкашлювання та очищення респіраторної системи від накопиченого слизу.
  Екстракт трави вербени лікарської містить значну кількість корисних речовин, серед яких вербенамін, глікозиди, таніни, каротин, дубильні речовини, ефірна олія, кремнієва кислота, гіркоти, слизи, аскорбінова кислота (або вітамін С), фітостероїди та флавоноїди. Вербенамін проявляє потужні потогінні, протизапальні, антисептичні, жарознижувальні в’яжучі та відхаркувальні властивості, що сприяють полегшенню стану при респіраторних захворюваннях, що упроводжуються кашлем, виділенням слизу та мокротиння.
  Екстракт трави фіалки триколірної містить флавоноїди, глікозиди, урсолову кислоту, слизи і дубильні речовини, вітамін С та ефірну олію, до складу якої входить метиловий ефір саліцилової кислоти, завдяки чому проявляються її потужні протизапальні та бронхолітичні властивості, що сприяють полегшенню перебігу сезонних застудних захворювань.
  Екстракт листя плюща звичайного багатий на сапоніни, флавоноїди, ефірні масла, органічні кислоти, дубильні речовини та вітаміни, що підтримують імунітет та допомагають мінімізувати запалення і поліпшити обмінні процеси. Сапоніни ефективно борються з хвороботворними бактеріями і допомагають прискорити виведення мокротиння з верхніх дихальних шляхів та полегшити спазми гладкої мускулатури бронхів.
  Екстракт квіток мати-й-мачухи звичайної містить велику кількість біологічно активних речовин, зокрема дубильні та слизові речовини, серед яких найбільш відомий танін. Терпеновий сапонін – фарадіол, флавоноїди – рутин, гіперозид, гіркі глікозиди, ефірні олії, фітостерини та каротиноїди, що також містяться в екстракті, проявляють обволікувальну та захисну активність, опомагаючи захистити слизову рота від усіх видів подразнення, включаючи стоматит, а сапоніни та органічні кислоти прискорюють процес відходження мокротиння.
  Цинку гліцинат сприяє підвищенню опірності організму до інфекцій та покращенню загального стану організму при застудних захворюваннях. Цинк сприяє правильному функціонуванню імунної системи та забезпеченню активної імунологічної відповіді. Застереження при застосуванні: при одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів рекомендована консультація лікаря. При появі небажаних реакцій припинити застосування та звернутись до лікаря. При прийомі крапель необхідно слідкувати за здоров’ям зубів, особливо перед сном. Не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.
  Показання
  Застосовувати як дієтичну добавку дітям віком від 3 років і дорослим, як додаткове джерело глікозидів, гіркот, сапонінів, флавоноїдів, вітамінів, органічних кислот та активних речовин, що сприяють покращенню загального стану організму, полегшенню нежитю та відкашлювання, а також прискоренню одужання при гострих еспіраторних сезонних захворюваннях, грипі та застуді. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
  Протипоказання- діти віком до 3 років;- підвищена індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту;- вагітність та період годування груддю;- наявність пептичної виразки шлунка та дванадцятипалої кишки;- наявність захворювань сечовидільної системи та нирок;- непереносимості певних цукрів і при діабеті І типу.
  Спосіб застосування та дозиЗастосовувати дітям віком від 3 років та дорослимвідповідно до дозування:Діти віком від 3 до 6 років:- разова доза: по 20 крапель, що еквівалентно 0,7 мл (ml);- добова доза: 60 крапель (3 рази по 20 крапель), що еквівалентно 1,8 мл (ml).Діти віком від 6 до 12 років:- разова доза: по 40 крапель, що еквівалентно 1,4 мл (ml);- добова доза: 120 крапель (3 рази по 40 крапель), що еквівалентно 4,2 мл (ml).Діти віком від 12 років та дорослі:- разова доза: по 60 крапель, що еквівалентно 2 мл (ml);- добова доза: 180 крапель (3 рази по 60 крапель), що еквівалентно 6 мл (ml).Дорослим приймати краплі у нерозведеному вигляді. Дітям краплі можна додавати у напої, такі як сік або чай.Рекомендована тривалість застосування становить 7-14 днів, доза та термін споживання можуть бути збільшені лікарем. Не перевищувати рекомендовану добову кількість.
  Умови зберіганняЗберігати в оригінальній упаковці виробника при температурі від 10 °C до 25 °C у сухому, захищеному від прямого сонячного світла і недоступному для дітей місці. 
  Після першого відкриття дієтичну добавку можна застосовувати протягом 6 місяців.
  Під час зберігання крапель можливе випадання осаду або помутніння у зв’язку з вмістом натуральної рослинної сировини. Наявність осаду чи помутніння не впливає на якість дієтичної добавки.
  Упаковка:Краплі оральні у флаконі з пробкою-крапельницею об’ємом 100 мл (ml) ± 7% в картонній коробці.
  Категорія відпуску.
  Без рецепта.
  Виробник.ПП «Чарлі», Україна, 61064, Харківська обл., м. Харків, вул. Полтавський шлях, 123, тел.: +38 (057) 780-85-80
  На замовлення ТзОВ «Представництво Баум Фарм Гмбх», Україна, 79052, м. Львів, вул. Широка, 66.

Вас це може зацікавити

Illustration

Еделор сироп

Illustration

Планталор сироп

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.