• UA

Illustration

Пертусин сироп фл. 100мл №1 Баум Фарм

Від кашлю та застуди

59 грн

Сироп фл. 100 мл

 • Лікарська форма. Сироп.Основні фізико-хімічні властивості: коричнева рідина з приємним запахом.

 • Категорія відпуску. Без рецепта.

 • Термін придатності. 4 роки.Термін придатності після відкриття флакона – 3 місяці.Препарат не можна застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці!

  Склад: діючі речовини: 100 г сиропу містять рідкого екстракту чебрецю (Thymus serpyllum) (1:1) (екстрагент – етанол 80 %) – 12 г, калію броміду – 1 г;1 мл сиропу містить рідкого екстракту чебрецю (Thymus serpyllum) (1:1) (екстрагент – етанол 80 %) – 0,16 г, калію броміду – 0,01 г; допоміжна речовина: сироп цукровий.Препарат містить 8 – 11% етанолу; вміст абсолютного спирту складає: в 1 чайній ложці (5 мл)– до 0,43 г, в 1 десертній ложці (10 мл) – до 0,87 г, в 1 столовій ложці (15 мл) – до 1,3 г.Вміст сахарози в 1 чайній ложці (5 мл) препарату відповідає приблизно 0,32 хлібним одиницям, в 1 десертній ложці (10 мл) – приблизно 0,64 хлібним одиницям, в одній столовій ложці – приблизно 0,96 хлібним одиницям.
  Показання.
  Кашель при бронхітах, трахеїтах, пневмоніях, коклюші, запальних захворюваннях верхніх дихальних шляхів.
  Протипоказання: Підвищена чутливість до компонентів препарату, у тому числі до бромідів або до інших рослин родини Губоцвітних (Lamiaceae), а також чутливість до селери та пилку берези (можлива перехресна реакція); декомпенсація серцево-судинної системи, артеріальна гіпотензія, виражений атеросклероз, анемія, хвороби нирок, цукровий діабет, алкоголізм.
  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій: з прийомом бромистого калію несумісні або потребують обережності барбітурати (підсилюється їх ефект).
  При одночасному застосуванні будь-яких інших лікарських засобів слід повідомити лікаря!
  Спосіб застосування та дози: Препарат застосовувати внутрішньо. Дітям віком від 4 до 6 років – по 2,5-5 мл препарату (½-1 чайна ложка), попередньо розчиненого у 20 мл (2 десертні ложки) охолодженої прокип’яченої води 3 рази на добу.
  Дітям віком від 6 до 12 років – по 10-15 мл (1 десертна або 1 столова ложка) 3 рази на добу.
  Дорослим – по 15 мл (1 столова ложка) 3 рази на добу.
  Тривалість лікування визначає лікар індивідуально.
  Діти.
  Застосовувати дітям віком від 4 років за призначенням лікаря.
  Передозування: При передозуванні можливе посилення побічних ефектів, алергічних реакцій. Терапія симптоматична.
  Побічні реакції: При тривалому застосуванні можливі явища бромізму: шкірний висип, риніт, кон’юктивіт, гастроентероколіт, загальна слабкість, атаксія, брадикардія. Лікування бромізму полягає у припиненні прийому препарату і посиленні вивідення солей брому (призначення великих кількостей натрію хлориду, рідини, сечогінних препаратів.
  Можливі алергічні реакції на складові препарату. Можливі шлунково-кишкові розлади (включаючи нудоту, блювання, діарею).У разі будь-яких небажаних явищ необхідно звернутися до лікаря!
  Фармакотерапевтична група: Респіраторна система. Препарати від кашлю та застуди. Експекторанти, комбінації. Код АТХ R05C A10.
  Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.
  Пертусин належить до групи секретомоторних засобів. Стимулює фізіологічну активність миготливого епітелію і перистальтичні рухи бронхіол, сприяючи просуванню мокротиння із нижніх у верхні відділи дихальних шляхів і його виведенню. Препарат пом’якшує кашель і чинить заспокійливу дію.
  Особливості застосування.Якщо під час лікування препаратом погіршується симптоматика та/або з’являються задишка, підвищення температури тіла, гнійне мокротиння, необхідно проконсультуватися з лікарем. Якщо протягом одного тижня симптоматика зберігається, необхідно проконсультуватися з лікарем. При застосуванні препарату слід дотримуватися рекомендованих доз.Цей лікарський засіб містить 8 – 11 об. % етанолу (алкоголю), тобто 1,3 г/дозу (15 мл), що еквівалентно 26 мл пива, 11 мл вина у дозі. Шкідливий для пацієнтів, хворих на алкоголізм.
  Застосування у період вагітності або годування груддю.Через відсутність достатніх даних не рекомендується застосовувати препарат у ці періоди.
  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Оскільки препарат містить спирт, пацієнтам слід проявляти обережність при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.
  Особливі заходи безпеки.Перед прийомом препарату пацієнтами з порушенням толерантності до глюкози необхідна обов'язкова консультація лікаря.При застосуванні препарату слід дотримуватися рекомендованих доз.
  Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.
  Паковання: По 100 г у флаконі; по 1 флакону у пачці з картону; по 100 г у флаконах; по 200 г у флаконах з насадкою або без насадки; по 1 флакону у пачці з картону; по 200 г у флаконах з насадкою або без насадки.
  Категорія відпуску: без рецепта.

Вас це може зацікавити

Illustration

Еделор сироп

Illustration

Планталор сироп

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.