• UA

Illustration

Ізітріп табл. №10 Баум Фарм

Таблетки від захитування та нудоти

79 грн

табл. №10

 • Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. 

 • Надмірне споживання може спричинити послаблювальний ефект.

 • Таблетки від нудоти та захитування з підсолоджувачем.Не є лікарським засобом.

  Склад (1 таблетка): основні речовини: ɣ -аміномасляна кислота - 100 мг (mg), гліцин - 80,0 мг (mg), олія м’яти перцевої - 2,5 мг (mg), екстракт кореню імбиру - 0,15 мг (mg); допоміжні речовини: підсолоджувач сорбітол, загущувач полівінілпіролідон, наповнювач целюлоза мікрокристалічна, антиспікаючі агенти: кальцію стеарат, кремнію діоксид аморфний; регулятор кислотності кислота лимонна.  
  Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування - додаткове джерело гліцину та ɣ-аміномасляної кислоти. Сприяє зменшенню дискомфорту від захитування в подорожах кораблем, поїздом, автомобілем і літаком, при подорожах гірською місцевістю, зменшує психоемоційне збудження, прискорює процес засинання, поліпшує якість сну. Має м'які заспокійливі властивості.Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
  Спосіб застосування та рекомендована кількість для щоденного споживання: при наявності симптомів захитування - дітям від 5 до 12 років по 1 таблетці 3 рази на день курс споживання не більше трьох днів; дорослим та дітям від 12 років та старше по 2 таблетки 3 - 4 рази на день курс споживання не більше трьох днів, розсмоктати у ротовій порожнині.
  Протипоказання: індивідуальна непереносимість складових компонентів, діти до 5 років.
  Умови зберігання: в упаковці виробника в сухих, чистих приміщеннях, захищених від сонячного проміння на відстані не менше 1м від закритих джерел тепла, в недоступному для дітей місці, при температурі до 25 °С, відносній вологості повітря не більше 75%.
  Форма випуску: таблетки для розсмоктування.
  Кількість таблеток в 1 упаковці: вказано на упаковці.Маса нетто 1 таблетки: 800 мг (mg).
  Номер партії (дата виробництва): вказано на упаковці.Дата завершення мінімального терміну придатності «Краще спожити до кінця (місяць, рік)»: вказано на упаковці.

Вас це може зацікавити

Illustration

Антацитрон

Illustration

Антидот проти отруєння

Illustration

Гепабам капс.

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.