• UA

Illustration

Проктобам Фітосвічки рект. №7 Баум Фарм

Фітосвічки 

219 грн

супозиторії ректальні №7

 • Склад: один супозиторій містить флавоноїди екстракту коров’яка (діосмін - 0,45 г, гесперидин -0,05 г), твердий жир (суміш тригліцеридів, дигліцеридів та моногліцеридів вищих жирних кислот рослинного походження, лідокаїн).

 • Проктобам фітосвічки ректальні не містять інгредієнтів тваринного походження.

 • Не є лікарським засобом. Без ГМО.

  Показання: призначені для забезпечення профілактики і загоєння тріщин в ділянці заднього проходу, зменшення болю, запалення, печіння, свербіння, подразнення та інших неприємних симптомів при геморої.
  Дозування та спосіб використання: одну свічку вранці і одну ввечері. При досягненні позитивного ефекту слід зменшити дозу до 1 свічки на день. Перед використанням та після кожного випорожнення кишечника промити шкіру теплою водою без мила і протерти м’якою тканиною. Можна змочити свічку невеликою кількістю води, щоб полегшити введення. Лягти на бік і ввести свічку у задній прохід. Вимити руки. Якщо свічка занадто м’яка, її можна охолодити в холодильнику або потримати у холодній воді перед видаленням з обгортки.
  Побічні дії: індивідуальна непереносимість компонентів. Іноді можуть виникати місцевий висип, подразнення або свербіж (рідко).
  Протипоказання: не використовувати у разі індивідуальної чутливості до компонентів. 
  Вагітність: не можна застосовувати вагітним.
  Діти:
  використовувати дітям старше 12 років. Для дітей до 12 років тільки під наглядом та за рекомендацією лікаря.
  Проктобам фітосвічки ректальні – вироби, які призначені для забезпечення профілактики і загоєння тріщин в ділянці заднього проходу, зменшення болю, запалення, печіння, свербіння, подразнення та інших неприємних симптомів при геморої.
  Запобіжні заходи: тільки для ректального використання. Не можна ковтати в середину. Уникати потрапляння в очі. У разі попадання на очі необхідно добре промити їх водою. Призначені для безперервного застосування протягом не більш ніж 60 хвилин. У разі виникнення кровоточивості або запального процесу слід припинити застосування засобу і звернутися до лікаря.
  Форма випуску: по 7 супозиторіїв ректальних у стріпі в пачці.
  Термін придатності: 5 років. Дата кінцевого терміну використання вказана на коробці. Не застосовувати виріб після закінчення терміну придатності і якщо упаковка відкрита або пошкоджена.
  Умови зберігання: зберігати при температурі не вище 25 °С в недоступному для дітей місці.

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.