• UA

Illustration

Антидот гель стіки №20 Баум Фарм

Сорбент

380 грнгель стіки №20

 • Склад: 1 пакет містить кремнію діоксид – 2 г (g), інулін – 0,5 г(g).Допоміжні речовини: кислота лимонна, натрію бензоат, калію сорбат, гліцерин, карбоксиметилцелюлоза, вода очищена, ароматизатор «банан».

 • Добавка дієтична. Не є лікарським засобом. Без ГМО.

 • Форма випуску: гель для перорального застосування у пакетах з комбінованого матеріалу.

  Рекомендації до споживання: може бути рекомендована як додаткове джерело кремнію діоксиду та інуліну для нормалізації функціонування шлунково-кишкового тракту, особливо при зміні звичайного способу харчування під час відпустки, відрядження, подорожей. Сприяє нормалізації обміну речовин, нормалізації мікрофлори в шлунково-кишковому тракті та виведенню токсичних речовин із організму. Має детоксикаційні властивості.
  Спосіб вживання: дорослим та дітям від 12 років по 1 пакету 3-4 рази на добу, дітям віком від 3 до 12 років – по ½ пакету 2-3 рази на добу. Вміст пакету випити та запити достатньою кількістю води.
  Термін вживания: 7-10 днів. За необхідності вживання повторити.
  Протипоказання: діти, вагітність та період лактації, індивідуальна чутливість до компонентів.
  Застереження: не перевищувати рекомендовану денну кількість. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
  Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла місці, за температури не вище 25 °С та відносної вологості повітря не вище ніж 75 %.
  Термін придатності: 2 роки.

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.