• UA

Illustration

Делакс Дуо капсули, 10 шт. - Баум Фарм

добавка дієтична

60 грн

капсули №10

 • Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
  Перед застосуванням потребує консультації лікаря.
  Не є лікарським засобом. Без ГМО.

 • Не використовувати у разі індивідуальної чутливості до компонентів.

 • Капсули для нормалізації функціонування кишківника.

  Склад: 1 капсула містить: натрія пікосульфат – 3,5 мг (mg), листя сени порошок – 10 мг (mg);допоміжні речовини: калію бікарбонат, крохмаль кукурудзяний, кальцію стеарат, лактозамоногідрат, кремнію діоксид; оболонка капсули: желатин, титану діоксид.
  Рекомендації щодо застосування: може бути рекомендований лікарем в якості дієтичної добавки до повноцінного раціону харчування з метою нормалізації функціонування кишківника, покращенню перистальтики; позитивно впливає на акт дефекації, прискорює час евакуації випорожнень та його розм`якшення; запобігає виникненню закрепів; має м’які проносні властивості.
  Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування
  Спосіб використання: дорослим та дітям від 14 років по 1-3 капсули на добу протягом 1 тижня. Капсули слід приймати не розжовуючи, запиваючи достатньою кількістю води. У подальшому термін споживання узгоджується з лікарем. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.
  Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, діти до 14 років, вагітність, періодлактації, кишкова непрохідність, гострі та важкі хронічні запальні захворювання органів черевної порожнини, гострий біль в животі, у післяопераційному періоді після операцій на органах черевної порожнини, важка дегідратація, маткові кровотечі.
  Не перевищувати добову рекомендовану дозу.
  Не вживати після кінцевої дати споживання вказаної на упаковці
  Форма випуску: капсули № 10.
  Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ˚С та відносній вологості повітря не вище за 75%. Не заморожувати.
  Виробник: ФОП Магазинюк Андрій Васильович, Україна, 11040, Житомирська обл., Коростенський р-н, с. Кишин, вул. Гаражна, буд. 8, оф. 1, тел. +38 (093) 450-06-77
  Замовник: ТзОВ «Представництво Баум Фарм Гмбх», 79052, Україна, м. Львів, вул. Широка, 66, тел.:+38(098)870-21-30, www.baumpharm.de

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.