• UA

Illustration

Ніфуроксазид капс. 200 мг №20 

Протимікробні засоби

199,00 грнкапс. №20

 • Склад: діюча речовина: ніфуроксазид;
  1 капсула містить ніфуроксазиду – 200 мг;
  допоміжні речовини: мікрокристалічна целюлоза, крохмаль кукурудзяний, сахароза, магнію стеарат;
  капсула желатинова: желатин; титану діоксид (Е171), червоний заліза оксид (Е172), тартразин (Е102).

 • Фармакотерапевтична група. Протимікробні засоби, що застосовуються при кишкових інфекціях. Ніфуроксазид. Код АТХ A07A X03.

 • Лікарська форма. Капсули.
  Основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули з жовтим корпусом та червоно-коричневою кришкою. Вміст капсул – порошок яскраво жовтого кольору. 

  Показання.
  Гостра діарея інфекційної етіології.
  Протипоказання.
  Підвищена чутливість до ніфуроксазиду, інших похідних 5-нітрофурану або інших компонентів лікарського засобу.
  Дитячий вік до 6 років. Для лікування дітей віком до 6 років призначати ніфуроксазид у вигляді суспензії.
  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.Ніфуроксазид можна застосовувати у комбінації з препаратами, які зазвичай використовуються для лікування діареї: розчини для регідратації, антибіотики, хіміотерапевтичні препарати, спазмолітики і болезаспокійливі препарати.Ніфуроксазид не рекомендується застосовувати одночасно із сорбентами, препаратами, до складу яких входить спирт, препаратами, які можуть спричинити антабусні реакції, та препаратами, що пригнічують центральну нервову систему.
  Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Ніфуроксазид є протимікробним препаратом, похідною речовиною нітрофурану. Механізм дії повністю не з’ясований. Антимікробні та протипаразитарні властивості ніфуроксазиду, можливо, зумовлені наявністю аміногрупи. Локальна активність та відсутність проникнення в органи та тканини організму зумовлює унікальність ніфуроксазиду порівняно з іншими похідними нітрофурану, оскільки відсутня системна дія цього антидіарейного препарату. Ефективний відносно грампозитивних та грамнегативних бактерій: Streptococcus pyogenes, Staphylococcus aureus, Escherichia сoli, Salmonellae, Shigellae.Фармакокінетика. Ніфуроксазид після перорального застосування практично не абсорбується зі шлунково-кишкового тракту та не потрапляє в органи та тканини, більше 99 % застосованого препарату залишається у кишечнику. Біотрансформація ніфуроксазиду відбувається у кишечнику, близько 20 % прийнятої кількості екскретується у незміненому вигляді. Ніфуроксазид та його метаболіти виводяться з калом. Швидкість виведення залежить від кількості прийнятого лікарського засобу та від моторики шлунково-кишкового тракту. У цілому виведення ніфуроксазиду повільне, він залишається у шлунково-кишковому тракті впродовж тривалого часу.У терапевтичних дозах ніфуроксазид практично не пригнічує нормальну мікрофлору кишечнику, не спричиняє появу стійких мікробних форм, а також розвиток перехресної стійкості бактерій до інших антибактеріальних препаратів. Лікувальний ефект досягається з перших годин лікування. 
  Спосіб застосування та дози.Приймати всередину, незалежно від прийому їжі. Дорослі та діти віком від 15 років: по 200 мг (по 1 капсулі по 200 мг) 4 рази на добу. Максимальна добова доза ніфуроксазиду – 800 мг.Діти віком від 6 років: по 1 капсулі по 200 мг 3–4 рази на добу. Добова доза ніфуроксазиду — 600–800 мг. Тривалість лікування Ніфуроксазидом 200 мг – не більше 3 діб.
  Діти. Для лікування дітей віком до 6 років призначати Ніфуроксазид суспензію.
  Передозування.Випадки передозування не описані. У разі перевищення дози рекомендується промивання шлунка і симптоматичне лікування.
  Побічні реакції.З боку імунної системи: можливі алергічні реакції, включаючи свербіж, шкірні висипи, кропив’янку, набряк Квінке, анафілактичний шок. Виникнення алергічної реакції потребує відміни лікарського засобу. Надалі хворому необхідно уникати прийому ніфуроксазиду та інших похідних нітрофурану.З боку шлунково-кишкового тракту: можливе виникнення тимчасового болю у животі, нудоти, блювання, посилення діареї. 
  Термін придатності.
  3 роки.

  Умови зберігання.
  Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС.
  Зберігати в недоступному для дітей місці.
  Упаковка.По 10 капсул у блістері, по 1 або 2 блістери в пачці.
  Категорія відпуску.
  За рецептом.

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.